(SAW) İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Ulaşım

Sabiha Gökçen Havaalanı İstanbul Ulaşım ve Transfer

İstanbul’un Anadolu Yakasında 1998 yılında temeli atılarak, 2001 yılının Ocak ayında 550 milyon USD harcanarak tamamlanan havalimanı, Türkiye’nin ilk kadın pilotu ve aynı zamanda Dünya’nın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’in adıyla anılmaktadır. Toplam yolcu trafiği açısından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un ikinci, Türkiye’nin ise üçüncü havalimanı olma özelliğini taşır. Yeni hizmete giren terminal binası ile 25 milyon yolcu/yıl kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda hizmet vermektedir. Kapasite artışı ve rahat ulaşım sebebiyle beraber İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çok daha tercih edilebilir bir konuma gelmiştir.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden "Transfer Planlama" bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for Istanbul Sabiha Gokcen Airport transfers.