(ADB) İzmir Adnan Menderes Havaalanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım ve Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı açılmadan önce Çiğli Askeri Havalimanı aynı zamanda sivil uçuşlara da hizmet vermekteydi. Turizmin 80'li yıllardaki gelişimiyle beraber hava taşımacılığının da aldığı ivme, yeni ve yüksek kapasiteli bir havalimanı ihtiyacını ortaya çıkardı. Bunun üzerine İzmir Adnan Menderes Havalimanı 1987 yılında hizmete açıldı.

Havalimanı inşa edildiği dönem içinde standartlara uygun bir şekilde yapılmış olmasına rağmen, ihtiyaçlara ve gelişen teknolojilere paralel olarak yenileme çalışmaları sürekli olarak yapılmaya devam etti.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

İzmir transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for İzmir airport transfers.