Transfer Planlama

Antalya Gazipaşa Havaalanı Ulaşım

  Antalya Gazipaşa Havalimanı, Alanya'ya 45 km. mesafede, Gazipaşa ilçesinde yer almaktadır. 1991'de başlayıp 1999'da tamamlanan havalimanı siyasi nedenlerden dolayı uzun yıllar kapalı kalmıştır. 10 yılı aşkın zamandır beklenen hava trafiğine açılışı ancak 2009 yılında gerçekleşmiştir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı - Popüler Güzergahlar

Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Anamur
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Gazipaşa Merkez
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Alanya
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Manavgat
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Side
 
 
 Arkasındaki dağlar sebebiyle deniz tarafından inen uçaklar her hangi bir nedenle pas geçme durumunda kalırlarsa, tekrar yükselmek için ihtiyaç olan mesafe yeterli olmadığından güvenlik açısından önemli bir tehlike oluşturmaktadır.

  Antalya Gazipaşa Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

antalya transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for antalya transfers.

Subscribe to our newsletter

* indicates required
Clients