(IST) İstanbul Havaalanı Ulaşım

İstanbul Havaalanı Ulaşım ve Transfer

İstanbul Havalimanı, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle 300’den fazla destinasyona uçuş imkanı sunuyor. İstanbul Havalimanı, şehir merkezinden 35 kilometre mesafede ve İstanbul'un kuzeyinde 76,5 milyon metrekarelik alanda yükseliyor. İnşaat 4 fazda yapılacak. Birinci faz, 3 pistin ve 90 milyon kapasitelik terminalin açılmasıyla 2018 yılında tamamlandı.

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Firmamız Yeni Havaalanı ulaşım ve transfer hizmetleri için çalışmalarını tamamlamıştır. Havaalanı açıldığı günden itibaren transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Havaalanı güzergahlı transfer hizmeti satın almak istiyorsanız ana sayfamızdaki “TRANSFER ARA” bölümünden ya da 0 216 688 55 88 numaralı call center üzerinden tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Anında Rezervasyon ile Havaalanı Ulaşım Hizmeti

Havaalanı ulaşım hizmeti avantajlı şekilde sunuluyor. Anında rezervasyon ile siz de İstanbul havaalanı transfer fırsatından yararlanabilirsiniz. Atatürk Havalimanı'nın kapanmasından sonra bu bölgede hizmet vermeye başladık. Havalimanı açılmadan önce tüm transfer, karşılama, fiyatlarndırma gibi operasyonel işlemlerizi tamamladık. Gerek yurtdışından gelecek misafirlerimiz için gerekse yurt içinde transfer kullanacak misafirlere göre çalışmalarımızı tamamladık. En yoğun bölge olmasından ve yeni havaalanı olmasından dolayı bu rotada yaşanacak tüm olumsuzlukları çözdük. Türkiye'de İstanbul Havalimanı'nda sorunsuz, güvenli ve ekonomik olarak hizmet verek havaalanı transfer firmaları arasında yerimizi aldık. 24 yıllık tecrübemiz yeni firmalara yol gösterir durumda ve sektöre olumlu katkılar sağlamaktadır.

Kısa süreli ve konforlu ulaşım için iletişime geçebilirsiniz… https://www.alantransfer.com/iletisim sayfasından iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

Anında Rezervasyon İmkanı

Havaalanı – şehir merkezi arası ulaşımlarınızın hem konforlu hem de hızlı olmasını ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken İstanbul havaalanı transfer hizmetinden faydalanmak. Sizin için sunulan bu hizmet, trafikte zaman kaybetmemeniz – taksiden daha hesaplı bir ulaşım olmasını sağlamanız içindir. Dilerseniz anında rezervasyon imkanını değerlendirebilirsiniz. Anında rezervasyon yapma şansınız olduğundan, iletişime geçerek tarih ve saat dilimi hakkında bilgi verebilirsiniz. En kısa süre içinde istediğiniz yerden havaalanına, havaalanından istediğiniz yere ulaşımınızın sağlanması mümkün olacaktır. Transfer hizmeti için detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak için bağlantı kurabilirsiniz. Kredi kartınız ile 2 dakikanın altında bir sürede güvenli şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Rezervasyon nasıl yapılır?

Faydalanmak istediğiniz transfer hizmeti için öncesinde rezervasyon gerekiyor. Peki, İstanbul havaalanı transfer rezervasyonu nasıl yapılır? İletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz. Ardından direkt olarak sizden istenen bilgiler olacak. İstanbul havaalanında ne zaman olmanız gerektiği ya da İstanbul havaalanına ne zaman ulaşmanız gerektiği gibi bilgileri paylaşmanız durumunda, zamanlamadan şaşmadan hizmet verilecektir. İstenen bilgileri sunarak hizmet alabilirsiniz. Kaç kişilik rezervasyon olacağı, bavul durumu gibi özel kriterler hakkında bilgi vermeniz de konforlu bir yolculuk olması açısından önem taşıyor. Sayfanın alt kısmında bulunan https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani bağlantısına tıklayarak gidilecek rotayı seçmeniz gerekmektedir.

Rezervasyon şart mı?

Sunulan hizmete yoğun olan talep ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulması ilkesi, kişilerin öncesinde haber vererek zaman konusunda bilgilendirme yaparak hareket etmesi sonucunu doğuruyor. Bu durumda İstanbul havalimanı transfer için sizin öncesinde saat hakkında, kişi sayısı hakkında, bavul durumu hakkında bilgi vermeniz kaliteli bir transfer işlemi için şarttır. Bunun için yolcuların öncesinde rezervasyon yaparak hareket etmesi, zaman kaybı yaşatmamak açısından da faydalı olacaktır. Öncesinde alınan rezervasyonlar sayesinde, tam da sizin belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde havaalanı ve ulaşmak istediğiniz lokasyon arasında taşımanın gerçekleşmesi sağlanacaktır. Araçta ödeme yasal olarak mümkün olmadığı için araçta kesinlikle ödeme almıyoruz. Kredi kartınız ile ödeme yaptıktan sonra tarafınıza Voucher gönderilmektedir. Bu voucher ile transferinizi takip edebilir ve tüm bilgilere erişebilirsiniz.

İstanbul Havaalanı Transfer Hizmeti

İstanbul havaalanından her hangi bir ilçe – semte servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Transfer edilecek olan grup ya da kişi olabilir. Öncesinde bilgi verilmesi yeterlidir. Uygun olan aracın temin edilmesi, belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde, belirtilen lokasyonda olması sağlanacaktır. Transfer hizmeti için güvenli ve lüks araçlar kullanılır. En hızlı şekilde ulaşım hizmetinden faydalanmanız için gereken özen gösteriliyor olduğundan, transferden memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için sunulan hizmette güler yüzlü ve profesyonel personeller çalışır. Bilgi almak, hizmet talep etmek için iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da farklı çok sayıda konumdan, havaalanına transfer yapılır. İstanbul'un yeni havalimanı için 60'ın üzerinde farklı transfer noktası mevcuttur. Anadolu yakası ve avrupa yakasındaki tüm semtlere ulaşım ve bu noktalardan havalimanına gidiş gerçekleşebiliyor. En yakın rotalardan Kemerburgaz'a rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Yeni Havalimanı (IST) Göktürk/Kemerburgaz Yolculuk Mesafesi: 25 km 200,00₺ den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Uzak mesafeler olarak da Kartalkaya ve Uludağ Kayak Merkezi olarak hizmet sunuyoruz.

İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere ulaşım son derece zor. Yapılacak olan yolculuk sırasında kalabalık olmak ya da yükünüz çok olması gibi durumlar bunu daha zora sokacak. Buna fırsat vermeden, İstanbul havalimanı transfer hizmetinden faydalanarak, bir yerden bir yere ulaşımın güvenli ve hızlı şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Talebinizi sunmanız yeterlidir. Öncesinde bilgi vermeniz ve alınmak istediğiniz alan konusunda net talep oluşturmanız istenir. Bu alanda hizmet veren ekip üyeleri tarafından işlemler tamamlanacak ve istediğiniz zaman dilimi içinde ulaşımınızın gerçekleşmesi sağlanır. Sedan araçlar ile yasal olarak transfer yapılamamaktadır. Sizlere sedan araç ile transfer yapılabileceğiniz söyleyen ve bunu ifade eden web siteleri kanuna aykırı transfer yapmaktadır. Bu transferiniz sırasında yaşanacak tüm olumsuzluklarda yasal olarak sorunlar yaşayacaksınız. Bu konuya dikkat eden firmamız sedan araçlar ile transfer hizmeti sunmamaktadır. 0-3 yaş minivan (Mercedes Vito vb) araçlarlar ile transfer sunuyor. Bu özel transfer araçları siyah renkte ve Mercedes Vito araçlar olarak filomuzda mevcuttur.

İstanbul Havalimanı Transfer İletişim Bilgileri

Almak istediğiniz bilgiler için iletişim bilgileri sunuluyor. İstanbul havalimanı ulaşımları için zaman kaybetmeden, hem güvenli hem de ekonomik şekilde bir yerden bir yere ulaşımı sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişim bilgileri sunulur. Talebinizin anında ulaştırılması sağlanacaktır ve istenen saatte araç ulaştırılarak istediğiniz yere götürülmeniz mümkün olacaktır. Transfer hizmetinden faydalanmak için öncesinde bilgi vermeniz gerektiğini unutmayın. Peki, nasıl iletişime geçeceksiniz?

İstanbul havaalanı transfer iletişim;

Transfer hizmetinden faydalanmanız için sunulan iletişim bilgileri var. Bu bilgilere bakarak direkt olarak hizmet alabilirsiniz. Sunulan bilgiler sayesinde yetkili kişiler ile iletişime geçme fırsatınız olacak. Değerlendirip, direkt olarak bilgi alabilir, istediğiniz ulaşım hizmeti için detayları sunabilirsiniz. Ayrıca talepleriniz olması durumunda sunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına sunulan taleplere karşı mümkün olduğunca esnek davranılır. Dilerseniz iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

En uygun fiyattan havaalanı ve merkez arası ulaşım…

Mümkün olduğunca uygun ödemeler ile transfer hizmeti yapılıyor. Tek kişi, tur ve gruplar için de hizmet veriliyor. 24 yıllık tecrübeye sahip firmamızdan İstanbul havalimanı transfer hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden "Transfer Planlama" bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Havaalanı transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for istanbul transfers.