(JFK) New York John F Kennedy Havaalanı Ulaşım

New York John F Kennedy Havaalanı Ulaşım ve Transfer

New York John F Kennedy Havalimanı, toplam uçuş operasyonları bakımından dünyanın en işlek havalimanıdır. Amerika Birleşik Devletleri'nin 35. Başkanının adını alan New York John F Kennedy Havalimanı, 2012 yılında 49 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermiştir.

Ankara Esenboğa Havalimanıyla birlikte Türkiye tam teçhizatlı uluslararası havalimanı sayısını ikiye çıkarmış oldu. Zaman içerisindeki yolcu sayısı artışı ve teknolojik gelişmelere paralel olarak havalimanına dönem dönem çeşitli genişletmeler ve alt yapı tazelemeleri yapıldı. İhtiyaçlar göz önüne alındığında TAV ile yapılan anlaşma gereğince bitmesi planlanan tarihten bir yıl önce çalışmalar tamamlanmış, Ekim 2006’da açılış yapılmıştır.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

New York John F Kennedy Airport – Popüler Güzergahlar

  • New York John F Kennedy Airport - Manhattan
  • New York John F Kennedy Airport - Manhattan Cruise Ship Terminal
  • New York John F Kennedy Airport - Brooklyn Cruise Ship Terminal
  • New York John F Kennedy Airport - Bayonne
  • New York John F Kennedy Airport - NJ Cruise Ship Terminal

New York John F Kennedy Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.
amerika transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for amerika transfers.