(AYT) Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Antalya Havaalanı 1960 yılında hava trafiğine açılmıştır. Geride bıraktığımız 50 yılı aşkın zaman dilimi içerisinde büyük gelişim kaydeden havalimanı, çevresindeki turistik bölgelerin gelişimine de katkı sağlamıştır.

Antalya Havaalanı, Antalya şehir merkezine 13 km. mesafede bulunmaktadır. Antalya Havaalanı ile hava ulaşımı kullanan yolcuların en çok ziyaret ettiği bölgeler Kemer, Aksu, Belek, Side ve Manavgat turizm merkezleridir.

Antalya Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Antalya Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Antalya Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Antalya Havaalanı Transfer Hizmeti

Tatil veya iş amacıyla Antalya’ya gelecek olanlar için gerçekleştirilecek olan havaalanı transfer çalışmaları ulaşımın güvenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Uçak saatine yetişmek isteyenler için Antalya havaalanı transfer çalışmaları herhangi bir sorun ile karşılaşmadan istediğiniz tarih ve saatte havaalanına ulaşım olanağı sağlamaktadır. Aynı şekilde farklı yerlerden Antalya’ya gelecek olanlar için havaalanından alınan yolcuların belirlenen adrese güvenli şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Seminer, toplantı ya da konferans gibi farklı organizasyonlar için ulaşımı güvenli hale getirmek isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler. Talep etmiş olduğunuz tarih ve saatte istediğiniz adrese ulaşacak olan araçlar ile belirlenen güzergahlar üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Gerekli olabilecek her durumda konforlu ve lüks araçlar ile hizmet almanız sağlanmaktadır.

Profesyonel Havaalanı Transfer Çalışmaları

Antalya havalimanında ulaşmak istediğiniz adreslere daha rahat şekilde ulaşım sağlayabilmeniz adına uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız geniş araç filosu ile taleplerinizi karşılamaktadır. Seçmiş olduğunuz model ile çalışma yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak ya da farklı araç seçenekleri incelemek isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler doğrultusunda en uygun seçenekleri belirleyebilirler.

Seçmiş olduğunuz araçlar profesyonel şoför tarafından istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Yolculuğun rahat ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi için her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Yaşanabilecek her türlü probleme karşı alınan önlemler sayesinde Antalya havalimanı transfer çalışmaları sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Ulaşımda problem yaşamak istemeyenler için son model araçlar ile gerçekleştirilen Antalya havaalanı transfer çalışmaları dahilinde firmamız taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Tatil veya farklı amaçlar ile bölgeye ulaşacak olanlar özellikle havaalanından istedikleri adrese sorunsuz ulaşım için rezervasyon işlemlerini gerçekleştirerek istedikleri tarih ve saate göre hizmet alabilirler.

Tatil dönüşü veya düzenlenen konferans, seminer, toplantı gibi organizasyonlar bitiminde havaalanına ulaşım sağlamak isteyenler için de kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecek olan araç profesyonel şoför sayesinde kısa süre içerisinde en uygun güzergah üzerinden havaalanına ulaşımı sağlamaktadır. Bu süreçte rahat ve konforlu olarak ulaşım sağlayabilmeniz adına her ayrıntıya dikkat edilmektedir.

Antalya Lüks Transfer Çalışmaları

Firmamız tarafından belirlenen birbirinden farklı marka ve model araçlar ile hizmet verilmektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda sorunsuz şekilde ulaşım sağlayabilmek için farklı marka ve model araçlar üzerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Organizasyonlarda özellikle belirlenen kişi sayısına uygun şekilde tercih yapılması ulaşımın sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Havalimanına ulaşımın yanı sıra havalimanından farklı adreslere ulaşmak isteyenler için firmamız ile yapılacak görüşmeler dahilinde sunulan hizmetlerden yararlanılabilir. Geniş araç filosu sayesinde firmamız gerekli olabilecek her durumda en lüks araç seçenekleri ile güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım olanağı sağlamaktadır. Rezervasyon işlemleri sırasında belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte istediğiniz adrese ulaşacak olan araç ile belirlenen adresten alınarak havaalanına ulaştırılmanız sağlanmaktadır. Antalya ile ilgili rota ve güzergah bilgilerimizi ve yeni makalelerimizi blog sayfamızdan takip etmenizi öneririz.

Geniş ve Lüks Araç Filosu

Son model lüks araçlar ile gerçekleştirilen taşıma işlemleri özellikle müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Araçları özel olarak tercih edilmesi sağlanarak en uygun seçenekleri ile hizmet almanız sağlanmaktadır. Uzun yıllardır sektörde kesintisiz şekilde çalışmalarını devam ettiren firmamız müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına her ayrıntıya dikkat etmektedir. Günlük bakımları ve temizlikleri yapılan araçlarımız 0-3 yaşındadır.

Araçlarda düzenli şekilde yapılan bakım ve kontroller özellikle ulaşım sırasında yaşanacak olan sorunların önlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmet almanı sağlamaktadır. Tamamen profesyonel ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar özellikle taşıma sırasında sorunsuz hizmet alınmasını sağlarken aynı zamanda güvenliğinizin ön planda olmasını sağlamaktadır. Tercübeli sürücülerimiz sizleri her zaman dinler ve keyifli yolculuk için uğraşırlar.

Antalya Havalimanı Transfer Fiyatları

Farklı araç ve adreslere göre yapılacak olan hesaplamalar dahilinde belirlenen fiyatlar üzerinden hizmet verilmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. Seçmiş olduğunuz araç, belirtmiş olduğunuz adres üzerinden yapılan hesaplamalar dahilinde transfer için belirlenen fiyat seçenekleri hakkında bilgi almanız sağlanmaktadır.

Rezervasyon işlemi yapmak isteyenler Antalya havaalanı transfer fiyatları için site üzerinden bilgi alabilirler. Seçmiş olduğunuz tarih ve saate göre çalışma yapılmaktadır. Belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte istediğiniz adrese yönlendirecek olan araç sayesinde ulaşımın sorunsuz olarak devam etmesi sağlanmaktadır. Gerekli olabilecek her durumda firma yeterli kapasitesi ile taleplerinizi karşılayarak en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Antalya Havaalanı güzergahlı transfer hizmeti satın almak istiyorsanız ana sayfamızdaki “TRANSFER ARA” bölümünden ya da 0 216 688 55 88 numaralı call center üzerinden tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for antalya transfers.