(SAW) İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Ulaşım

Sabiha Gökçen Havaalanı İstanbul Ulaşım ve Transfer

İstanbul’un Anadolu Yakasında 1998 yılında temeli atılarak, 2001 yılının Ocak ayında 550 milyon USD harcanarak tamamlanan havalimanı, Türkiye’nin ilk kadın pilotu ve aynı zamanda Dünya’nın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’in adıyla anılmaktadır. Toplam yolcu trafiği açısından İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı İstanbul’un ikinci, Türkiye’nin ise üçüncü havalimanı olma özelliğini taşır. Yeni hizmete giren terminal binası ile 25 milyon yolcu/yıl kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda hizmet vermektedir. Kapasite artışı ve rahat ulaşım sebebiyle beraber İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çok daha tercih edilebilir bir konuma gelmiştir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer Hizmeti

Farklı şehirlerden İstanbul’a gelmek isteyenler için havaalanı transfer çalışmaları ulaşıma sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Sabiha Gökçen havalimanına ulaşım sağlamak isteyenler için Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmeti verilmektedir. Lüks araçlarla gerçekleştirilen ulaşım çalışmaları herhangi bir sorun yaşanmadan daha konforlu bir şekilde yolculuk yapılmasını sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda bulunduğunuz noktadan havaalanına ulaşım ya da havaalanından istediğiniz yerlere ulaşım için en uygun seferler üzerinden hizmet almanız sağlanmaktadır. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde belirlenen güzergah üzerinden ulaşım sağlanmaktadır.

Havaalanı Transfer Çalışmaları

Ulaşım konusunda özellikle havayolunu tercih edenler için havaalanına ulaşımı kolay ve güvenli hale getirerek hizmet vermekte olan firma bulunduğunuz adresten havaalanına ulaşımınızı sağlamaktadır. Lüks ve konforlu araçları ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde Sabiha gökçen havalimanı transfer hizmeti ile kesintisiz şekilde ulaşım olanağı sağlanmaktadır. Değişen güzergahlar konusunda bilgi almak isteyenler firma tarafından belirlenmiş olan ulaşım güzergahlarını site üzerinden inceleyebilirler.

Toplantı, seminer, organizasyon gibi farklı düzenlemelerde özellikle gerekli olabilecek her durumda ulaşımın sorunsuz şekilde yapılabilmesi için geniş araç filosu ile hizmet verilmektedir. Seçmiş olduğunuz tarih ve saate göre çalışma yapılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz adresten alınarak havaalanına transferini sağlanmaktadır. Aynı şekilde havaalanına gelecek olanlar için belirlenen saat ve tarihte havaalanında bulunacak olan araçlar ile ulaşım sorunsuz şekilde yapılmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) için 60 'dan fazla farklı rotamız mevcut. Bu rota çalışmaları her dönem devam etmektedir. https://blog.alantransfer.com/k/istanbul/ blog sayfamızdan çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Geniş Araç Filosu

Firma sahip olduğu geniş araç filosu sayesinde müşteri taleplerini sorunsuz şekilde karşılamaya devam etmektedir. Yapılan talepler doğrultusunda seçilen tarih ve saate göre çalışma yapılmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için ekip tarafından gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Konforlu ve lüks araçlar ile yapılan çalışmalar özellikle ulaşımın daha rahat olmasını sağlamaktadır. İstanbul içinde havalimanından sedan araçlar ile transferler yasal olmadığı için tüm transferleriniz Minivan yani Mercedes Vito tarzı araçlar ile yapılmaktadır.

Düzenlenecek olan organizasyonlarda özellikle havaalanına ulaşmak ya da havaalanından istenilen adrese ulaşım sağlamak isteyenler için ulaşımın güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Uzun yıllardır sektörde çalışmalarını devam ettiren firma belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Kaliteli Transfer Hizmeti

Ulaşım konusunda yaşanacak olan problemlere karşı önlem almak isteyenler için Sabiha gökçen havalimanı transfer hizmeti sağlamakta olan firma bu alandaki taleplerinizi karşılayarak en iyi hizmeti almanız için çalışmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Profesyonel şoförler eşliğinde gerçekleştirilecek olan yolculuklar sırasında en güvenli ve uygun güzergah üzerinden yolculuk yapılmaktadır.

Araç seçimi konusunda birbirinden farklı seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktadır. Site üzerinden yapılacak olan incelemeler dahilinde yolcu sayısına uygun şekilde tercih edeceğiniz araç modellerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Detaylı şekilde verilen bilgiler üzerinden yapılacak olan incelemeler dahilinde yolcular daha konforlu ve lüks şekilde ulaşım sağlayabilmek adına en uygun araçlar ile hizmet talebinde bulunabilirler.

Lüks ve Konforlu Araç Filosu

Özel olarak seçilmiş olan araçlar ile yapılacak olan ulaşım sayesinde uzun mesafede daha konforlu bir şekilde yolculuk yapılması sağlanmaktadır. Uzman ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmektedir. Gerekli olabilecek her durumda yapılan taleplerin karşılanması ve sorunsuz hizmet verilebilmesi için firma tarafından itinalı çalışma yapılmaktadır.

Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma Sabiha gökçen havalimanı transfer hizmeti ile taleplerinizi karşılamaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda seçmiş olduğunuz tarih ve saate göre çalışma yapılmaktadır. Araçlar içerisinde yolcuların daha rahat etmesini sağlayabilecek her türlü sistem mevcuttur. Bu sayede uzun mesafede yapılacak olan yolculukların sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Fiyatları

Belirlenecek olan mesafeye ve tercih edilecek olan araç tiplerine göre yapılacak hesaplamalar dahilinde en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanız sağlanmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlar ile ulaşımı sorunsuz şekilde gerçekleştirmek istediğinizde firma ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek istediğiniz tarihe göre işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz. 150,00₺ den başlayan fiyatlarla transfer seçenekleri mevcuttur. En yakın rota Pendik olarak planlanıyor. En uzak rota ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Uludağ Kayak Merkezi Yolculuk Mesafesi: 240 km 1200,00₺ den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-sabiha-gokcen-havalimani sayfamızdan detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Havalimanına ulaşım veya havalimanından farklı adreslere ulaşım sağlamak isteyenler için Sabiha gökçen havaalanı transfer fiyatları uygun şekilde hesaplanmaktadır. Toplantı, seminer, konferans gibi farklı organizasyonlarda özellikle belirlenen araç tipi, kişi sayısı gibi pek çok farklı ayrıntı üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Yolculuk için en uygun güzergah üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Bu sayede kısa sürede istediğiniz adrese ulaşmanız ile çalışmalar tamamlanmaktadır. Operasyon merkezimizden kurumsal transfer hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahlı transfer hizmeti satın almak istiyorsanız ana sayfamızdaki “TRANSFER ARA” bölümünden ya da 0 216 688 55 88 numaralı call center üzerinden tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for Istanbul Sabiha Gokcen Airport transfers.