Hakkımızda

Türkiye’nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçen ve uzun yıllardır hizmet veren profesyonel bir ekip tarafından 1995 yılında kurulan Truva Group, AlanTransfer.Com’u 2011 yılında hayata geçirmiştir.

Deneyimli çalışanları, çağrı merkezi ve geniş araç filosuyla İstanbul, İzmir ve Bodrum Havalimanlarında transfer hizmetlerini yıllardır sürdüren AlanTransfer.Com, artan havalimanlarının sayısı ve buna bağlı olarak insanların havayolu ile seyahat etme taleplerinin yoğunlaşması üzerine havalimanı çalışma ağını genişleterek tüm Türkiye’de hizmet verir duruma gelmiştir.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Ülkemizin önemli organizasyonlarında gerek kendi gerekse iş birliği içindeki iş ortaklarıyla uyumlu ve titiz çalışmalar sürdürmüştür. Yerli ve yabancı pek çok kurumsal firmayla anlaşmalar yaparak, çalışanlarının iş seyahatleri için ihtiyaç duyduğu havalimanı transferlerini güvenle yapmış, zaman ve ekonomik faydalar sağlamıştır.

Yıllar içerisinde yatırımlarını ve gelişimini devam ettirip, yenilikçi atılımları ve deneyimli personelinin harmanladığı fikirleriyle modern çağın olmazsa olmaz e-ticaret kulvarına kendini dahil etmeyi başaran AlanTransfer.Com, havalimanı transfer olgusunu kaliteli ve güvenli bir şekilde Türkiye’nin tüm havalimanlarında online rezervasyon ve ödeme imkanlarıyla misafirlerine sağlamayı hedef edinmiştir.

İhtiyacınız olan ulaşım hizmetini, planlama ve satın alma adımlarıyla kolayca internet üzerinden almanızı sağlayan AlanTransfer.Com, misafirlerine sigortalı seyahat etme ayrıcalığı da sunmaktadır.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

2012 Eylül ayından itibaren Yurtdışında da pek çok önemli havaalanında transfer hizmetlerini misafirlerinin kullanımına sunarak, sistemine Yurtdışı Havaalanı Transferini dahil eden ilk ve tek Türk Firması olmuştur.

Alanında Türkiye'nin ilk online rezervasyon imkanı sunan web servisi olan AlanTransfer.Com, Kayak Travel Agency olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi ve 2744 numarasıyla A Sınıfı İşletme Belgesine sahip bir kuruluştur. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen D2 Hizmet Belgesine (İST.U-NET.D2.34.3755) sahiptir. Tüm araçlar, seyahat boyunca araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik veri akışının sağlıklı işlediği ve alınabildiği bölgelerdeki gerekli yönlendirmeler, İstanbul’da bulunan merkezden araç içine yapılabilmektedir.

Havaalanı Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım

Benzersiz seyahatlerinizin başlangıç heyecanı ve dönüşünüzdeki keyifli yorgunluğu 28 yıldır sizinle paylaşıyoruz. Tüm havaalanı transferlerinizde yalnızca bir tık uzağınızdayız.