HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Alan Transfer uzun yıllar boyunca Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Ülkemizin önemli organizasyonlarında gerek kendi gerekse de işbirliği içindeki iş ortaklarıyla uyumlu ve titiz çalışmalar sürdürmüştür.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Çağrı merkezi, deneyimli çalışanları ve geniş araç filosuyla İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Milas - Bodrum Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanlarında transfer hizmetlerini yıllardır sürdüren Alan Transfer, artan havalimanları sayısı ve gelen yoğun talepler üzerine havalimanı çalışma ağını genişleterek tüm Türkiye'de hizmet verir duruma gelmiştir.

Yıllar içerisinde yatırımlarını ve gelişimini devam ettirip, yenilikçi atılımları ve deneyimli personelinin harmanladığı fikirleriyle modern çağın olmazsa olmaz e-ticaret kulvarına kendini dahil etmiştir. Havalimanı transfer olgusunu kaliteli ve güvenli bir şekilde Türkiye'nin tüm havalimanlarında online rezervasyon ve ödeme imkanlarıyla misafirlerine sağlamayı hedef edinmiştir. Bunun üzerine 2011 yılında AlanTransfer.Com'u hayata geçirmiştir.
Ayrıca 2011/12 kış sezonundan itibaren kayak sever misafirler için kayak merkezlerine konforlu ve güvenli bir seyahat imkanı sağlayan transfer hizmeti KayakTransfer.Com'u hayata geçirmiştir. Öncelikle Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezleri için planlanan bu hizmet, yoğun talepler üzerine diğer bölgelere de başlatılmıştır.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Tüm araçları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

Havaalanı Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım