KAYAK TRANSFER

Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer

2011/12 kış sezonundan itibaren hizmete giren KayakTransfer.Com ile kayak sever misafirlere özel bir ulaşım imkanı sağlanmıştır. Kişiye özel transfer hizmeti sağlanan araçlar ile evlerinden istedikleri saatte alınıp, kayak merkezlerine konforlu ve güvenli bir seyahat hizmeti sunulmaktadır. Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi başta olmak üzere Türkiye'nin tüm kayak merkezlerine kişiye özel kayak transfer hizmetleri verilmektedir.

uludağ kartalkaya kayak merkezi Transfer ve Ulaşım

İnternet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.

Tüm kayak malzemelerini alacak şekilde dizayn edilmiş olan özel VIP araçlarla transferler gerçekleştirilir. Ailenizle birlikte dağ yolculuğunuzu sıcak, keyifli ve güvenli bir hale getiren KayakTransfer.Com, konforundan ödün vermeyenler için hizmetlerini ayrıcalıklı bir şekilde sunmaktadır.