Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer

Havaalanı transferlerinin yanı sıra turizmin vazgeçilmez bir parçası olan Kayak Merkezlerine de güvenle seyahat etme imkanı sağlanmaktadır. 2011-12 kış sezonundan itibaren hizmete giren KayakTransfer.Com ile kayak sever misafirler de online rezervasyon yapabilme ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Misafirlerimiz kişiye özel araçlar ile evlerinden istedikleri saatte alınıp, kayak merkezlerine konforlu ve güvenli bir seyahat yapabilmektedirler. Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi başta olmak üzere Türkiye'nin tüm kayak merkezlerine kişiye özel kayak transfer hizmetleri verilmektedir.

Tüm rezervasyon işlemleri internet ya da call center üzerinden tamamlanabilmektedir.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle Alınış Yeri ve Varış Yerini kolayca seçebilirsiniz. Tarih ve saat bilgilerini girdikten sonra, kişi sayısını da belirttiğinizde araç seçenekleriniz sizi bekliyor olacaktır.  • İhtiyacınız olan aracı seçin.
  • Ardından istenen bilgileri doldurup, ödeme adımını da tamamladıktan sonra belirttiğiniz e-posta hesabınıza voucherınız otomatik olarak ulaşacaktır.
  • Transferinizden bir gece önce Araç ve Kaptan iletişim bilgileri sizinle paylaşılacaktır.
uludağ kartalkaya kayak merkezi Transfer ve UlaşımTüm kayak malzemelerini alacak şekilde dizayn edilmiş olan özel VIP araçlarla transferler gerçekleştirilir. Ailenizle birlikte dağ yolculuğunuzu sıcak, keyifli ve güvenli bir hale getiren KayakTransfer.Com, konforundan ödün vermeyenler için hizmetlerini ayrıcalıklı bir şekilde sunmaktadır.