Teslimat & İade

Teslimat ve İade


Biletinizi nasıl teslim alacaksınız?

Rezervasyonunuz gerçekleştiğinde mail adresinize voucher anında iletilir. Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun araç hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size e-mail olarak iletilir. Bir gün öncesinde aracınızın plakası ve sürücü bilgileriniz size sms olarak ayrıca iletilmektedir.

Rezervasyon bilgilerinizin olduğu voucher yanınızda olmalıdır. Havaalanında karşılama personelimiz üzerinde isminizin yazılı olduğu isim tebelası (nameboard) ile sizleri karşılar ve aracınıza kadar eşlik eder.

Rezervasyonunuzu nasıl iptal edeceksiniz?

Rezervasyon sırasında belirttiğiniz transfer tarihinden 24 saat öncesine kadar rezervasyonuzu çağrı merkezimizi arayarak iptal ettirebilirsiniz. İade edilen ücret 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilmektedir.

Transfer süresince her türlü soru ve sorunlarınız için 0216 688 55 88 numaralı telefondan operasyon merkezimize ulaşabilirsiniz.

Faturanızı nasıl alacaksınız ?

Rezervasyon sırasında sizlere gönderilen voucherlar en geç yedi (7) iş günü içerisinde fatura olarak düzenlenir ve posta veya e-posta ile adresinize gönderilir.

Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında operasyon merkezimize bunu belirtmeniz gerekmektedir.