(YEI) Bursa Yenişehir Havaalanı Ulaşım

Bursa Yenişehir Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Bursa Havalimanı’nın şehir merkezine yakın olmasına rağmen, büyük yolcu uçakları ve kargo uçaklarının kullanımına elverişli olmaması sebebiyle Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı olan Yenişehir’deki askeri havalimanına eklemeler yapılarak sivil hava trafiğine açılmıştır. 1995 yılında başlanan projenin 2000 yılında açılışı yapılmıştır.
Çeşitli eksiklerin tamamlanmasının ardından 2001 yılında faal olarak çalışmaya başlamıştır.
Bursa Yenişehir Havalimanı dönem dönem başlatılıp, durdurulan seferleriyle birlikte, şu an VIP, askeri, paraşüt, pilot eğitim, iş, ambulans gibi uçuşlar için sürekli kullanılan bir havalimanıdır.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.
Bursa transferleri için lütfen tıklayınız..
Please click for Bursa transfers.