HAVAALANI TRANSFER

Havaalanı Transfer ve Ulaşım Hizmetleri

Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar. 2 dakikanın altında gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlar sayesinde aracınızı ayırtabilirsiniz. Ulaşım, trafik, araç bekleme sorunları ortadan kalmış olacaktır. Sürpriz fiyat yok, sadece size özel araç, 24 saate kadar iptal imkanı ile birlikte...

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İnternet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.

İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Milas Bodrum Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanlarında özel karşılama personelleri misafirlerini karşılayıp, transferlerinin sağlanacağı araca kadar eşlik ederler. Türkiye'de internet üzerinden kolaylıkla ihtiyacınız olan ulaşımı planlama ve satın almayı sunan AlanTransfer.Com, misafirlerine sigortalı seyahat etme ayrıcalığını sunmaktadır.

2012 Eylül ayından itibaren Yurtdışında pek çok önemli havalimanında transfer hizmetlerini misafirlerinin kullanımına sunarak, sistemine Yurtdışı Havalimanı Transferini dahil eden ilk ve tek Türk Firması olmuştur.