(MQM) Mardin Havaalanı Ulaşım

Mardin Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete açılmıştır. İlk olarak Ankara seferleri yapılırken, şu anda İstanbul ve İzmir seferleri de eklenmiştir. Mardin Havaalanının ana yerleşime uzaklığı 20 kilometredir. 3x21 iniş yolu 2500x36 boyutlarında olup beton kaplamadır. Mardin Havaalanı 14 haziran 2011 tarihinde pistlerdeki tadilat çalışmalarından ötürü 2011 yılı sonuna kadar uçak trafiğine kapatılmıştır. Teknik blok yapılıp kule Yenilenmiştir. 2014`un Temmuz Ayından itibaren yeni terminale geçilmiştir ve uluslararası bir havalimanı haline getirilmiştir.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Mardin Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

Mardin transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for Mardin airport transfers.