(ASR) Kayseri Havaalanı Ulaşım

Kayseri Havaalanı Ulaşım ve Transfer

12.Hava Üs Komutanlığı tarafından işletmeciliği yapılan ilk terminal binasını İl Özel İdaresi yapmıştı. 1998 yılında DHMİ tarafından işletilmeye başlanan diğer terminal ise DLH tarafından yaptırılmıştı.

2007 yılında dış hatlar terminali için yapılan bina hizmete açılana kadar bu terminal bütün uçuşlar için kullanılıyordu. Yeni donanımlarıyla ihtiyaçlara cevap verir şekilde hazırlanan eski terminal, tadilatı sonrasında Ağustos 2010’da tekrar hizmete açıldı.

Kayseri Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Kayseri Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Kayseri Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Hızlı ve Güvenli Kayseri Havaalanı Transferi

Havaalanı ulaşımınızın hızlı ve güvenli şekilde olmasını ister misiniz? Kayseri havaalanı transfer için hizmet alabilirsiniz.

Uçak iniş – kalkış saati hakkında bilgi vererek transfer hizmeti alabilirsiniz…

Kayseri Havaalanı Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti sayesinde, havaalanına ulaşmanın en kolay şekilde gerçekleşmesi mümkün olacak. Bunun için öncesinde randevu almanız, saat konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması açısından önemlidir. İletişime geçerek anında bilgi alabilir, alanında uzman olan ekip üyeleri aracılığı ile ulaşımın hem güvenli hem de hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorum diyen kişiler için transfer hizmeti almak son derece avantajlıdır. Sizin için sunulan hizmette konfora da önem veriliyor olduğundan memnun kalacağınız bir Kayseri havaalanı transfer hizmeti almış olacaksınız. Değerlendirip, kısa süre içinde randevunun gerçekleşmesini de sağlayarak direkt olarak hizmet alacaksınız.
Keyifli Çalışma Ortamı…
Transfer hizmeti için yer alacağınız ortam son derece keyiflidir. Aile olan ekip ile bir yerden bir yere gitmenin güvenliği olduğunu da hissedeceksiniz. Transferin başından sonuna kadar yol boyunca en iyi şekilde gerçekleşmesi adına gereken yapılacaktır. Yolcu memnuniyetini sağlamak ve gereken hizmeti sunmak adına profesyonel şekilde hareket edilir. Tüm bunları göz önünde bulundurup, sorunsuz şekilde transferinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
Otopark Hizmeti…
Transfer hizmetinde özel bir otopark olduğundan, direkt olarak erişimin de kolay şekilde olması sağlanıyor. Havaalanına en kolay yoldan ulaşmanızı sağlayacak olan otopark hizmeti sayesinde, direkt olarak zaman kaybetmeden havaalanına ulaşma imkanı bulacaksınız. Otopark hizmeti sayesinde konforlu bir şeklide ulaşımın sağlanıyor olduğunu da göreceksiniz. Değerlendirip, sizin için sunulan bu hizmetten faydalanarak avantajlı bir şekilde Kayseri havaalanına ulaşımı sağlayabilirsiniz.
Merkezi Lokasyon ile Transfer…
Havaalanından transfer edilmek istediğiniz lokasyon için en merkezi lokasyonu seçebilirsiniz. Kayseri merkeze gitmek isteyen yolcular için direkt olarak Kayseri havalimanı transfer gerçekleşmesi adına öncesinde de bilgi verilerek, ona göre hareket edilmesi sağlanacaktır. Bunların göz önünde bulundurulması durumunda transfer hizmetinin yolcular için ne kadar avantajlı hale geleceği konusunda da şüpheniz olmayacak. Mümkün olan en uygun konumlar için öncesinde bilgi alınması, yolcu memnuniyetinin ilk sırada yer alması ve ona göre hareket edilmesi gibi tüm bunlar göz önünde bulundurularak hareket edilecektir. Sunulan bilgilere göre harekete geçerek hizmet alabilirsiniz.

Yukarıda verilen niteliklere sayesinde, yapılacak olan transfer için konfor – güvenlik konusunda herhangi bir şüpheniz olmayacak. Güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde havaalanı ile belirlemiş olduğunuz konum arasında transferin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Kayseri Havalimanı Transfer İletişim

Sunulan hizmetten faydalanmak isteyen kişiler için anında hizmet veriliyor. Bunun için öncesinde randevu almanız gerekecektir. Dilerseniz direkt olarak bilgi almak için de iletişime geçebilirsiniz. Transfer hizmeti hakkında detayların sunulması, direkt olarak talebinizi sunmanız, grup için transfer talep etmeniz gibi pek çok kriter üzerinden Kayseri havaalanı transfer hizmetinden faydalanacaksınız. Bunu değerlendirmek ve direkt olarak transferin gerçekleşmesini sağlamak adına ekip ile bağlantı kurabilirsiniz.
İletişime geçin…
Kurumsal bir şekilde sunulan iletişim bilgileri olacaktır. Bu iletişim bilgileri üzerinden anında detayları öğrenebilir, kısa süre içinde gereken hizmetin alınması adına işlem tamamlayabilirsiniz. Kesin bilgiler ile hareket edilmesi durumunda transferin gerçekleşmesi sağlanacak ve sizin için son derece keyifli bir yolculuk olacak. Zaman kaybetmeyeceğiniz, konforundan ödün verilmeyen bir yolculuk ile bir yerden bir yere gitmenin son derece rahat olduğunu göreceksiniz. Havaalanında indikten sonra yapılacak olan transferler için de hizmet verilmektedir.
Randevu alabilirsiniz…
Hizmetten en iyi şekilde faydalanmak adına direkt olarak randevu alınması sağlanabilir. Bunun için iletişim bilgileri veriliyor. İletişim kurmanız durumunda uçak saati ve diğer bilgiler istenecektir. Ardından sizin için sunulan hizmetin detayları verilecektir. Güvenlikten ödün verilmeden hem keyifli hem de konforlu şekilde transferin gerçekleşmesi adına gereken hizmeti alacaksınız. Randevu için detayların belirlenmesinden sonra yeniden iletişim kurabileceğiniz bir numara da olacaktır. Herhangi bir aksilik durumunda direkt olarak iletişime geçebilir, bu hususta gerekli taleplerinizin sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Kayseri havalimanı transfer için sunulan bilgilere göre hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan istediğiniz lokasyondan hareket edebilirsiniz. Güvenli bir şekilde hizmet almanız adına gereken detaylar sunulacaktır. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Havaalanı güzergahlı transfer hizmeti satın almak istiyorsanız ana sayfamızdaki “TRANSFER ARA” bölümünden ya da 0 216 688 55 88 numaralı call center üzerinden tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for Kayseri airport transfers.