(NAV) Nevşehir Kapadokya Havaalanı Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Kasım 1998’de Nevşehir-Tuzköy Hava Meydanı ismiyle açılan havalimanı, bir ay sonra Aralık 1998’de yapılan değişiklikle bu günkü adı olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı ismini almıştır. Yurtiçi ve yurtdışı hava trafiğine açık olan havalimanı merkeze 30 km. mesafededir. DHMİ’nin işlettiği 12 uluslararası nitelikteki havalimanından biridir.

Her gün İstanbul – Nevşehir – İstanbul iç hat tarifeli THY seferleri mevcut olan havalimanında, yaz aylarında özellikle İspanya ve Yunanistan olmak üzere pek çok ülkeden turistik charter seferler de yapılmaktadır.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for Nevşehir Kapadokya airport transfers.