(IST) İstanbul Havaalanı Ulaşım

İstanbul Havaalanı Ulaşım ve Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle 300’den fazla destinasyona uçuş imkanı sunuyor. İstanbul Yeni Havalimanı, şehir merkezinden 35 kilometre mesafede ve İstanbul'un kuzeyinde 76,5 milyon metrekarelik alanda yükseliyor. İnşaat 4 fazda yapılacak. Birinci faz, 3 pistin ve 90 milyon kapasitelik terminalin açılmasıyla 2018 yılında tamamlandı.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Firmamız Yeni Havaalanı ulaşım ve transfer hizmetleri için çalışmalarını tamamlamıştır. Havaalanı açıldığı günden itibaren transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.alantransfer.com ana sayfası üzerinden "Transfer Planlama" bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 688 55 88 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz. İstanbul transferleri için lütfen tıklayınız.

İstanbul Havaalanı transferleri için lütfen tıklayınız.
Please click for istanbul transfers.